43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | w soboty firma nieczynna

+48 33 816 80 70

Usługi poligraficzne

Usługi poligraficzne – druk broszur, plakatów i ulotek

PLAKATY, BROSZURY, ULOTKI

W naszej ofercie posiadamy profesjonalne usługi poligraficzne. Do pracy w tym obszarze wykorzystujemy technikę druku cyfrowego. Jest to niezwykle ekonomiczna metoda do tworzenia materiałów w małych i średnich nakładach.
Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować wszelkiego rodzaju druki firmowe. Oferujemy m.in. wydruki plakatów, ulotek, broszur, folderów, prospektów oraz katalogów w dowolnej ilości. Ponadto możemy przygotować elegancko wykonane wizytówki. Minimalna wartość zamówienia na wizytowe karty biznesowe wynosi 100 sztuk.
Klientów biznesowych zainteresować może również nasza oferta sprzedaży druków akcydensowych oraz artykułów biurowych.

Usługi poligraficzne są doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zależy Ci na stworzeniu wysokiej jakości materiałów reklamowych. W ten sposób można bowiem wykonać m.in. ulotki, które pozwalają na rozreklamowanie działalności danej firmy. W niemal każdym przedsiębiorstwie pojawiają się też wizytówki. To wciąż wykorzystywana forma przekazywania kontaktu do danej osoby. Poligrafia oferowana przez naszą firmę pozwala na uzyskanie wysokiej jakości materiałów papierowych, bez względu na ich dokładne zastosowanie. Trafiamy w gusta zarówno klientów prywatnych, jak i dużych firm.

Drukowanie plakatów

Poligrafia to także drukowanie plakatów. Takie materiały pozwalają na rozreklamowanie usług czy produktów. Bardzo często pojawiają się w przestrzeni publicznej, ale nie tylko. Mogą stanowić doskonałą dekorację stanowiska na targach czy biur. Plakaty czasem są drukowane także przez klientów indywidualnych, którzy potrzebują ich w mniejszym nakładzie. Z tego powodu przed rozpoczęciem realizacji zlecenia konieczne jest ustalenie wszelkich szczegółów z naszą firmą. Na tej podstawie będziemy mogli określić cenę i termin druku plakatów lub innych materiałów papierowych.

Tworzymy też wszelkiego rodzaju broszury. Spełniamy oczekiwania klientów z różnych branż, pozwalając na zapewnienie wysokiej jakości i szybkiego terminu realizacji. Wydruk plakatów, wizytówek i ulotek jest tylko jedną z naszych wielu usług. Zajmujemy się także profesjonalnym skanowaniem, które pozwala na szybkie przeniesienie materiałów papierowych na elektroniczne nośniki. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!