43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | w soboty firma nieczynna

+48 33 816 80 70

KSERO-DRUK WIELKOFORMATOWYKSERO-DRUK WIELKOFORMATOWY

KSERO-DRUK WIELKOFORMATOWY

PRACOWNIE PROJEKTOWE, ARCHITEKCI

Realizujemy usługi na ksero i wydruki wielkoformatowe. Przyjmujemy zamówienia zarówno na druk-ksero w czerni i bieli, jak i w kolorze w formatach do B0. Nasza oferta zainteresuje z pewnością biura projektowe i architektów, ponieważ specjalnie dla nich przygotowaliśmy opcje ksero i wydruku wielkoformatowego projektów z plików zapisanych niemal w każdym formacie – dwg, pdf, cdr, jpg, tiff. Na potrzeby klienta dostarczone rysunki możemy zwiększyć lub pomniejszyć w przedziale od 10 % do 500 %.

Zajmujemy się ponadto laminowaniem i oprawą dokumentów oraz sprzedażą artykułów biurowych. Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Jesteśmy w stanie zaoferować wiele usług, które trafiają w gusta wymagających klientów. Wszystko ze względu na fakt, że dysponujemy różnymi, nowoczesnymi urządzeniami.

Ksero oraz wydruki wielkoformatowe składamy maszynowo do formatu A4.

Ksero wielkoformatowe dla wymagających klientów

Ksero wielkoformatowe sprawdza się głównie w przypadku bardzo dużych projektów i materiałów reklamowych, które warto przenieść na komputer. Zazwyczaj klasyczne usługi dotyczą małych arkuszy o rozmiarze A4. Kserowanie dużych formatów jest więc bardziej skomplikowane i wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu. Z tego powodu dysponujemy odpowiednimi urządzeniami, które pozwalają nam na szybkie realizowanie zleconych czynności. Wyceniamy zlecenie na podstawie jego indywidualnej charakterystyki. Wszystko zależy bowiem od dokładnego formatu papieru oraz jego nakładu. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm.

Oferujemy także klasyczne usługi kserograficzne dotyczące mniejszych formatów. To bardzo popularne rozwiązanie w przypadku dokumentów, które trzeba powielić. Nasze kserokopiarki są urządzeniami bardzo wydajnymi, pozwalającymi na uzyskanie odpowiedniej jakości w krótkim czasie. To znacznie wygodniejsza opcja niż samodzielne kserowanie poszczególnych arkuszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie konieczności do kontaktu i zapytania o szczegóły.