43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | w soboty firma nieczynna

+48 33 816 80 70

ARTYKUŁY BIUROWE

ARTYKUŁY BIUROWE

SEGREGATORY, AKCYDENSY, MARKERY

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż artykułów biurowych, druków akcydensowych oraz rozmaitych rodzajów papierów o różnej gramaturze. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment produktów od wielu wiodących firm, wśród których wymienić możemy marki takie, jak Esselte, Eagle, Stabilo, Igepa czy Stolgraf. To wysokiej jakości wyroby, które sprawdzają się zarówno do zastosowań prywatnych, jak i w biurach dużych firm. Dostępne papiery pozwalają natomiast na wykonanie wydruku na miejscu, zgodnie z wymaganiami danego klienta, lub samodzielne przygotowanie określonych materiałów w domu.

Zapraszamy też do skorzystania z naszych usług oprawy dokumentów oraz laminowania. Dysponujemy wieloma maszynami, które pozwalają nam na przygotowanie wysokiej jakości materiałów niezależnie od formatu. Z tego powodu możemy zaoferować także wydruk plakatów. To doskonały wybór dla osób, które szukają dobrze wykonanych materiałów reklamujących konkretne usługi czy produkty.

Szeroki wybór produktów

Nasze artykuły biurowe są dostępne w wielu wersjach. Nie stanowią one głównej części oferty, jednak idealnie ją dopełniają. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się m.in. w segregatory, w których umieścić skserowane lub wydrukowane przez nas materiały. Oferujemy wiele akcesoriów wykorzystywanych w biurach. To doskonały dodatek w sytuacji, gdy korzystasz z pozostałych usług. Takie produkty pełnią swoją funkcję przez długi czas, pozwalając na wykonanie podstawowych czynności biurowych. Są dobrym wyborem w sytuacji, gdy szukasz długopisów, koszulek na dokumenty, segregatorów bądź teczek.

Masz pytania dotyczące aktualnej oferty? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wiele informacji znajdziesz też w pozostałych zakładkach na stronie internetowej.