43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | sobota 9:00 - 13:00 - do odwołania w soboty firma nieczynna.

+48 33 816 80 70


Blog

Czym jest bindowanie?

Bindowanie to proces, który może wydawać się tajemniczy dla laika, ale jest niezbędny dla profesjonalnych publikacji. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na samodzielne tworzenie książek, broszur czy innych materiałów drukowanych, a bindowanie odgrywa kluczową rolę w nadaniu im eleganckiego wyglądu i trwałości.

Czytaj dalej

Stwórz swój własny plakat - wydruki wielkoformatowe

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak efektownie zaprezentować swoje hobby, ulubioną grafikę czy nawet promować własny biznes? Drukowanie plakatów może być świetnym rozwiązaniem! Odkryj możliwości, jakie niesie za sobą druk wielkoformatowy i zainspiruj się do stworzenia własnego projektu. W dzisiejszym artykule opowiemy o specyfice i zaletach tego rodzaju wydruków oraz wskażemy przykładowe sytuacje, w których warto postawić na własnoręczne stworzenie plakatu.

Czytaj dalej

Nie tylko na prezent - zdjęcie na płótnie

Drukowanie na płótnie jest możliwe za sprawą zaawansowanych technologii druku cyfrowego. Dzięki nowoczesnym metodom można przygotowywać nie tylko grafiki zaprojektowane na komputerze, ale i fotografie, które zyskują nowy, „malarski” wymiar. Przekonaj się, jakie są zalety drukowania zdjęć na płótnie.

Czytaj dalej

Od jakich wymiarów zaczyna się druk wielkoformatowy?

Druk wielkoformatowy cieszy się dużą popularnością. Szczególną uwagę zwraca jego potencjał reklamowy. Niemniej zastosowanie dużych formatów jest o wiele szersze. Nie wszyscy jednak wiedzą, co tak naprawdę kryje się pod pojęciem druku wielkoformatowego i kiedy zostaje przekroczona granica między drukiem standardowym a wielkoformatowym. Aby rozwiać te wątpliwości, przygotowaliśmy dzisiejszy artykuł.

Czytaj dalej

Jakie elementy musi mieć dobra ulotka reklamowa?

Ulotka reklamowa jest tradycyjną formą reklamy bezpośredniej, która wydawać by się mogło, lata świetności ma już za sobą. Jednak nic bardziej mylnego. Pomimo popularności reklamy audiowizualnej broszury wciąż cieszą się dużą skutecznością. Wielu przedsiębiorców nadal chętnie wykorzystuje je w swoich działaniach promocyjnych. Przygotowanie atrakcyjnej ulotki niestety nie jest łatwe. Co powinna zawierać, by zwracać uwagę potencjalnych klientów i przekonywać ich do skorzystania z oferty?

Czytaj dalej

Jak przygotować dobry folder reklamowy?

Pomimo dużej popularności spotów audiowizualnych oraz reklam w internecie wciąż niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się podstawowe formy reklamy. Jedną z nich jest folder reklamowy, który składa się z kilku stron materiałów ofertowych lub promocyjnych. Jego projekt ma przyciągać uwagę, wyróżniać markę na tle konkurencji oraz zapadać w pamięć. Co powinno cechować dobry folder reklamowy? Czego nie może w nim zabraknąć? Poznaj nasze wskazówki.

Czytaj dalej