43-300 Bielsko-Biała | ul. Cyniarska 11 DH KLIMCZOK Galeria zewnętrzna 1 p.

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | w soboty firma nieczynna

+48 33 816 80 70

O nas

TROCHĘ NASZEJ HISTORII
POL-DRUK

POL-DRUK to przedsiębiorstwo z siedzibą w Bielsku-Białej. Nasza firma została założona w 1997 roku. Od momentu powstania stawiamy na ciągły rozwój. W przeciągu ponad 20 lat działalności sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę. Jednocześnie rozbudowywaliśmy nasz park maszynowy i podnosiliśmy kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki temu obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom kompleksowe usługi ksero i druku cyfrowego w formatach od A5 DO B0.

ZAKRES DZIAŁAŃ

Zależy nam na tym, by każdy klient otrzymał kompletny, estetycznie wykonany produkt, który powstał zgodnie z jego wizją. Dlatego zamawiając plakaty, ulotki czy wydruki wielkoformatowe, możesz liczyć na poradę specjalisty. Doradzimy na co się zdecydować i czego lepiej unikać. Dobierzemy dla Ciebie najbardziej optymalną opcję.

DO KOGO ADRESUJEMY NASZE USŁUGI?

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do biur projektowych i architektów  dla których przygotowaliśmy opcję kserowania i druku wielkoformatowego projektów z plików zapisanych w różnych formatach.

Posiadamy specjalną propozycję dla przedsiębiorców. Przygotowujemy materiały promocyjne w postaci plakatów, ulotek i broszur. Wykonujemy je na podstawie wzorów dostarczonych przez klientów, zachowując jakość i kolorystykę oryginału. Do realizacji  zleceń  w  tym  zakresie  używamy   druku cyfrowego. Ta doskonała technika pozwala na tworzenie materiałów na różnego rodzaju papierze o niemal dowolnej gramaturze. Jest przy tym niezwykle opłacalna i świetnie sprawdza się przy małych i średnich nakładach. Wraz ze wzrostem ilości kopii, spada cena wykonania pojedynczego egzemplarza.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !