43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | w soboty firma nieczynna

+48 33 816 80 70

OPRAWIANIE DOKUMENTÓWOPRAWIANIE DOKUMENTÓW

OPRAWIANIE DOKUMENTÓW

PRACE DYPLOMOWE, DYPLOMY, OFERTY

Oprócz usług poligraficznych i kserograficznych POL-DRUK oferuje oprawianie prac dyplomowych oraz laminowanie dokumentów. Propozycja ta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Dla studentów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny oprawy prac dyplomowych. Przyjmujemy arkusze do maksymalnie 300 stron, które następnie oprawiamy w eleganckie twarde okładki z wytłoczonym stylową czcionką napisem.
Proponujemy również inny sposób zabezpieczania dokumentów przed zniszczeniem niż oprawianie czyli laminowanie. W zakresie tej usługi możemy pokryć folią laminacyjną wszelkiego rodzaju dokumenty w formacie nie większym niż A3.
Oferta naszej firmy obejmuje ponadto bindowanie, bigowanie oraz termosklejanie arkuszy. Ponadto w naszej pracy stosujemy system oprawy kanałowej (zaciskowej).

Laminowanie i Bindowanie - Zabezpieczenie Dokumentów

Oferujemy laminowanie różnego rodzaju materiałów. Jest to doskonały sposób na zabezpieczenie dokumentów przed zniszczeniem w wyniku ciągłego dotykania czy działania wody. Dbamy o to, by wszystkie usługi były zrealizowane z dbałością o najmniejsze detale. Jeśli chodzi o bindowanie, polega ono na wykorzystaniu specjalnych grzebieni. Pozwalają one na połączenie nawet kilkuset kartek, tworząc pewien rodzaj książki. Jest to bardzo popularne rozwiązanie w przypadku prac dyplomowych.

Bigowanie - Precyzyjne Zgięcie Papieru

Bigowanie pozwala natomiast na zgięcie papieru w określonym miejscu. Ma to ogromne znaczenie w przypadku składanych ulotek reklamowych czy zaproszeń. W tym celu wykorzystuje się określone narzędzia, które osłabiają materiał w danym miejscu. Bigowanie sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy zamieszasz przygotować większy nakład materiałów i nie chcesz zginać ich ręcznie. W ten sposób można bowiem uzyskać idealnie prostą linię pozwalającą na łatwe składanie papieru.

Dbamy o to, by oprawa dokumentów realizowana przez naszą firmę przebiegała szybko i profesjonalnie. Gotowe produkty są estetyczne, dlatego sprawdzają się doskonale jako prace dyplomowe. Dobieramy odpowiedni sposób oprawienia do potrzeb danego użytkownika. Wydruk prac jest szczególnie popularny wśród studentów, ale nie tylko. Kierujemy nasze usługi do różnych klientów z okolic Bielsko-Białej. Realizujemy zlecenia szybko, z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i współczesnych metod. Oprawa prac dyplomowych przebiega więc sprawnie, co w połączeniu z atrakcyjną ceną trafia w gusta wielu osób.