43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | w soboty firma nieczynna

+48 33 816 80 70

USŁUGI KSERO

USŁUGI KSERO

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH

Oferujemy szeroki zakres usług kserograficznych oraz usług poligraficznych – w tym druk plakatów i ulotek. Kserujemy i drukujemy dokumenty zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze w formatach od A5 do B0. Formaty do A3+ realizujemy na najnowszych urządzeniach firmy Konika Minolta – AccurioPrint c 3070, Bizhub 680, Bizhub PRO 1052. Są to bardzo wydajne urządzenia, które łączą w sobie wysoką jakość kopii z dużą szybkością ich wykonania. Kopie na wspomnianych urządzeniach możemy wykonać na różnych papierach o grubości do 350 g/m2.

Zajmujemy się ponadto laminowaniem i oprawą oraz sprzedażą artykułów biurowych. Nasza oferta jest znacznie szersza, pozwalając na wykonanie wielu materiałów papierowych, bez względu na ich dokładne zastosowanie czy format. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

Dlaczego warto postawić na usługi kserograficzne?

Usługi ksero stanowią doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz powielić konkretny materiał, ale wolisz zaoszczędzić czas. Dysponujemy bowiem wysokiej jakości urządzeniami, które pozwalają na przeprowadzenie wszystkich prac niezwykle szybko. To doskonałe rozwiązanie m.in. w przypadku firm. Im większy nakład materiałów do skserowania, tym dłużej trwa cała usługa. Możliwość powierzenia jej zewnętrznej firmie trafia w gusta wielu użytkowników.

Kserowanie to tylko jedna z wielu propozycji, jakie możemy zaoferować. Zajmujemy się także drukiem cyfrowym, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą stworzyć skuteczne materiały reklamowe. Dopasowujemy odpowiednią metodę do potrzeb danego klienta.

Usługi kserograficzne wyceniamy indywidualnie, w zależności od formatu i nakładu konkretnego materiału. Z tego powodu tak ważne jest skontaktowanie się z nami odpowiednio wcześnie i przedstawienie szczegółów danego zlecenia. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!