43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | w soboty firma nieczynna

+48 33 816 80 70

SKANOWANIE, ARCHIWIZACJASKANOWANIE, ARCHIWIZACJA

SKANOWANIE, ARCHIWIZACJA

ZAKRES SKANOWANIA OD A5 do B0

Skanowanie dokumentów to skuteczna metoda ich archiwizacji. Przeniesienie materiałów na cyfrowy nośnik niesie za sobą dużo korzyści. Zwiększa niewątpliwie ich bezpieczeństwo. Znacznie mniejsze jest prawdopodobieństwo ich kradzieży lub zniszczenia, ponieważ pliki dają możliwość niezwykle prostego wykonania kopii zapasowych. Ponadto dokument zapisany cyfrowo, w przeciwieństwie do jego papierowej wersji, jest odporny na upływ czasu. Zeskanowany materiał można również znacznie szybciej i łatwiej odnaleźć. Żeby do niego dotrzeć, nie trzeba bowiem przeszukiwać stosu papierów, a wystarczy jedynie otworzyć odpowiedni plik na komputerze.

Skanujemy w wysokiej rozdzielczości w formatach pdf, jpg, tiff.

Klientom oferujemy też usługi ksero, sprzedaż artykułów biurowych oraz oprawę dokumentów. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, dbając o najmniejsze detale.

Wygodne skanowanie dokumentów

W sytuacji, gdy zamierzasz przenieść na nośnik elektroniczny większą liczbę dokumentów, doskonałym rozwiązaniem okazują się usługi skanowania realizowane przez profesjonalną firmę. W ten sposób można skorzystać z wydajnych urządzeń, które pozwalają na znaczne przyspieszenie całego procesu. Z tego powodu skanowanie wchodzące w skład naszej oferty jest chętnie wybierane zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i właścicieli firm. Dostosowujemy cennik i termin wykonania zlecenia do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Skanowanie sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy chcesz zabezpieczyć swoje dokumenty przed zniszczeniem. Obecnie większość plików jest przechowywana w formie cyfrowej. W każdej chwili można je wydrukować, a poprzez zeskanowanie zyskasz pewność, że nie zniszczą się one np. pod wpływem działania wody. To dobre rozwiązanie zarówno w przypadku dokumentów firmowych, jak i prywatnych zapisków. Wśród naszych usług znajdziesz także kserowanie wielkich formatów. Sprawdza się ono doskonale w przypadku, gdy zależy Ci na powieleniu dużego arkusza. Masz pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu, a my przedstawimy Ci wszelkie szczegóły.