43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | w soboty firma nieczynna

+48 33 816 80 70

DRUK CYFROWY

Druk cyfrowy – wizytówki, drukowanie na płótnie

PAPIERY FIRMOWE, WIZYTÓWKI, PROSPEKTY

Drukowanie cyfrowe wykonujemy zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze. Wykorzystujemy w tym celu sprzęt firm Konica-Minolta, OCE i Canon. Urządzenia pozwalają nam na przygotowanie w ciągu minuty do 110 wydruków w formacie do A3+, uzyskując jednocześnie niezwykle szczegółowe wydruki w szerokiej palecie kolorystycznej, a co za tym idzie – bardzo wysoką jakość. Drukujemy na różnych rodzajach papieru, o gramaturze do 350 g/m2. Oprócz standardowych arkuszy przygotowujemy wydruki na płótnie, kartonie oraz papierze fotograficznym. Oferta ta jest świetnym rozwiązaniem dla amatorów fotografii.

Oferujemy również szeroki wachlarz usług skanowania oraz oprawę dokumentacji.

Druk cyfrowy dla wymagających

Wydruki cyfrowe cieszą się ogromną popularnością. Pozwalają one na uzyskanie wyrazistych kolorów bez względu na gramaturę papieru. Popularnym rozwiązaniem staje się też wydruk na płótnie, który umożliwia stworzenie estetycznych obrazków zaprojektowanych na komputerze. W ten sposób można wydrukować również zdjęcia. Do stworzenia wysokiej jakości produktów konieczne jest jednak wykorzystanie specjalistycznych maszyn. Pozwalają one na uzyskanie wyrazistych kolorów i trwałości. Drukowanie na płótnie czy kartonie to coraz popularniejsza usługa wybierana zarówno przez prywatnych klientów, jak i duże przedsiębiorstwa.

Druk cyfrowy jest jedną z licznych usług, jakie świadczymy. Oferujemy także wiele innych prac związanych z papierowymi materiałami reklamowymi i nie tylko. W skład naszej oferty wchodzi także ksero wielkoformatowe. To doskonały sposób na powielenie materiałów, które nie mieszczą się w klasycznych urządzeniach. Dysponujemy bowiem wieloma maszynami, stworzonymi z myślą o dużych formatach. Z tego powodu możemy zająć się nawet bardzo skomplikowanymi zleceniami, obejmującymi wykonanie różnych materiałów reklamowych.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na nurtujące Cię pytania i przedstawimy szczegóły dotyczące świadczonych usług.