43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | sobota 9:00 - 13:00 - do odwołania w soboty firma nieczynna.

+48 33 816 80 70


Nie tylko na prezent - zdjęcie na płótnie

Drukowanie na płótnie jest możliwe za sprawą zaawansowanych technologii druku cyfrowego. Dzięki nowoczesnym metodom można przygotowywać nie tylko grafiki zaprojektowane na komputerze, ale i fotografie, które zyskują nowy, „malarski” wymiar. Przekonaj się, jakie są zalety drukowania zdjęć na płótnie.

Zalety obrazów drukowanych na płótnie

Nasza firma z Bielska-Białej specjalizuje się m.in. w drukowaniu zdjęć na płótnie. Przygotowane w ten sposób obrazy wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Oprócz walorów estetycznych warto docenić też ich atuty użytkowe, m.in. łatwość w utrzymaniu czystości — wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką. Zdjęcia na płótnie są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na szereg czynników zewnętrznych.

Drukowanie na płótnie to świetny pomysł na prezent, ale nie tylko. Ze względu na liczne zalety, tak przygotowane zdjęcia z powodzeniem nadają się do mieszkań, a także pomieszczeń użytkowych, typu biura, gabinety, salony usługowe. Możliwość dopasowania rozmiarów obrazów do konkretnego wnętrza i rodzaju aranżacji to kolejny powód, przemawiający za wyborem zdjęć na płótnie.

Jak powstają wydruki na płótnie?

Zdjęcia na płótnie cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż wyróżniają się wysoką jakością. Oczywiście do stworzenia takich produktów konieczne jest wykorzystanie specjalistycznych maszyn, które pozwolą na uzyskanie wyrazistych kolorów i trwałości.

Jeśli więc chcesz w ciekawy sposób zaprezentować wybrane fotografie, np. artystyczne lub rodzinne, skorzystaj z usług naszej firmy. Drukowanie na płótnie realizujemy zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw — w każdym przypadku gwarantując satysfakcjonujące rezultaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wróć